Wspomnienie z Hiszpanii...
24 listopada 2025,
Kiedy za oknem mroźno i ponuro warto wrócić wspomnieniami do słonecznej Hiszpanii.
19. paźniernika mimo późnej pory ( 2 nad ranem) część klasy 3A i 3D wraz ze swoimi wychowawczyniami i Panią Dyrektor stawili się pod szkołą, by ruszyć w kierunku lotniska w Balicach skąd odlatywał samolot do Barcelony.
W czasie pobytu (19-23.10) uczniowie mieli okazję do podziwiania zabytków Hiszpanii, ale i pięknych krajobrazów w Lloret de Mar i Montserrat, urokliwych miasteczek średniowiecznych - Tossy i Besalu, odwiedzili miasto Salvadora Dalego - Figueres, a także Gironę i stolicę Katalonii - Barcelonę.
Niech nasza fotorelacja sprowadzi wszystkim odrobinę słońca.