WARSZTATY W KOPERNIKU

18 oraz 24 lutego odbyły się w naszej szkole coroczne warsztaty z cyklu „Zaplanuj Swoją Przyszłość na 6 czyli zaplanuj swoją ścieżkę rozwoju zawodowego”. Mury Kopernika odwiedziło łącznie 140 ósmoklasistów ze szkół SP 7, SP 15, SP 24 oraz SP 27. Uczniowie uczestniczyli w wykładzie z doradztwa zawodowego, a następnie zapoznali się z kierunkami kształcenia w naszej szkole podczas praktycznych zajęć z: informatyki, budownictwa, elektroniki i energetyki odnawialnej.

Pochlebne opinie na temat warsztatów, które usłyszeliśmy od przybyłych gości są wynikiem profesjonalizmu i zaangażowania zarówno nauczycieli jak i uczniów.

Dziękujemy serdecznie p. A. Tułaj, p. M. Waludze, p. K. Tułajowi, p. A. Gałązce, p. G. Żuchowskiemu oraz p. G. Kudzi za ich wkład w przygotowanie interesujących zajęć.

Na duże wyrazy uznania zasługują również nasi uczniowie, którzy z ogromną pasją i zaangażowaniem edukowali naszych gości. Cieszy fakt, że doświadczoną już drużynę maturzystów i uczniów klas trzecich wsparli uczniowie klas pierwszych, którzy zgłębiali tajniki warsztatów. Być może to oni za rok przejmą pałeczkę.

Nie zabrakło również słodkiego akcentu podczas pracowitych godzin. Kawiarenką, którą w tym roku zorganizowaliśmy w świetlicy, dowodziła pani Agnieszka Sokołowska.

Szczególne podziękowania kierujemy do p. A. Jońcy za przygotowanie i koordynowanie całego wydarzenia.

Choć zmęczenie było spore, satysfakcja z sukcesu zdecydowanie większa.

DZIĘKUJEMY!